Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Hakkımızda

Resim

1967 yılında Mehmet ÇAKIR tarafından kurulan ve adını safran çiçeğinden alan kalitesi ile tadına tat katarak, başarılı hizmetler veren SafranTat, yarım asırdır meşhur Safranbolu Lokumlarının en lezzetli örneklerini sunmanın haklı gururunu duymaktadır. Tecrübeli profesyonel kadrosuyla, günlük lokum, helva, tatlı, pasta üretimi ve diğer pastane hizmetlerini “Müşteri memnuniyeti” ilkesiyle titizlikle sunmaktadır.

Günümüzde ise SafranTat Lokumları 4 şubesi Safranbolu Kıranköy Mevkii'nde, 2 şubesi de Safranbolu Eski Çarşı'da ve 1 Şubesi Safranbolu 100 Dükkanlar mevkiinde olmak üzere toplam 7 şube ve Safranbolu Çelikpalas Oteliyle siz değerli konuklarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Hijyenik koşullarda, standart kalite ve lezzette günlük olarak üretilen tüm ürünlerimiz, bir dünya standartı olan ISO 9001 Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenlik Sistemi’ne uygun olarak özel laboratuvarımızda titiz sağlık kontrollerinden geçtikten sonra beğeninize sunulmaktadır.

Safranbolu'nun en eski ve tecrübeli firması olan SafranTat, günümüzde aile bireyleri ile profesyonel yöneticileri idaresinde kurumsallaşmasını tamamlamış, bilgi birikimi ve tecrübelerine ek olarak gelişen modern teknolojiyi takip eden, modern, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri güvencesinde ve tarihinden gelen misyonu ile uluslararası fuarlara iştirak etmekte, yurt içinde toplumumuza verdiği güven ve bu güvene layık olma çalışmalarını ilk günkü heyecanı ile sürdürmektedir.

Ücretsiz Kargo

1.200₺ Üzerine

100% Güvenli

Hızlı ve Kaliteli Ticaret

Tazelik Garantisi

Üretimden Son Tüketiciye

X